coaching łódź
coaching łódź

O Nas


Psycholog Tomasz Furgalski


coaching łódźZadzwoń: 660 786 740

lub napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie!

Jestem psychologiem, terapeutą i coachem, absolwentem SWPS ( Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) w Warszawie. SWPS została uznana w rankingach Polityki za najlepszą w Polsce uczelnię psychologii. Program nauczania gwarantuje najwyższy poziom znajomości psychologii. Wyobraź sobie jak chodzę na wykłady, ćwiczenia, biorę udział w treningach, prowadzonych na najwyższym światowym poziomie! Usłysz głos znakomitych profesorów, który wpadał do mojego ucha w toku studiów. Skorzystaj z mojej wiedzy. Miej komfort polegania na osobie wykształconej na najlepszym europejskim poziomie.

Ukończyłem studia MBA organizowane wspólnie przez Uniwersytet Łódzki i Moulin 3 w Lyonie.

Uzyskałem dyplom magistra zarządzania oraz dyplom D.E.S.S. Certificat d’Aptitude à l’Administration des Entreprises. Zarządzanie, również zarządzanie swoim życiem, produktywne wykorzystanie czasu, to przecież ważna umiejętność dojrzałego człowieka. Skorzystaj proszę z mojej wiedzy i praktyki menadżerskiej. Jestem doświadczonym praktykiem biznesu, ponad 10 lat w międzynarodowych organizacjach biznesowych. Moje doświadczenie psychologiczne, terapeutyczne i doświadczenie coacha nie jest oderwane od realnego życia gospodarczego. Spodziewasz się praktycznych rozwiązań? U mnie je znajdziesz!

Zacząłem od studiów filozofii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.Jestem magistrem filozofii. Szukasz trwałej podstawy w wartościach, kulturze, oparcia usługi psychologicznej w szerokim różnorodnym, barwnym świecie poglądów na życie człowieka? Chcesz by zajął się Tobą, ktoś kto skończył dwutygodniowy kurs, czy może potrzebujesz osoby, która odbyła staranne, gruntowne i wszechstronne studia? Jasne że potrzebujesz tego drugiego, potrzebujesz moich usług.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z porady, coachingu, terapii. Zadzwoń do mnie lub napisz!

Tomasz Furgalski

coaching łódź coaching łódź coaching łódź
coaching łódź coaching łódź coaching łódź
coaching łódź coaching łódź coaching łódź
coaching łódź coaching łódź

Tomasz Furgalski - ZnanyLekarz.pl

TF

coaching łódź coaching łódź
coaching łódź coaching łódź
coaching łódź
Wcielamy sprawność w czynności biznesu.

Kontakt

coaching łódź
Tomasz Furgalski
Tel: 660-786-740
furgalski@furgalski.com


psycholog.furgalski.com - psycholog. Porady i pomoc psychologiczna, terapia, coaching - psychoterapeuta Łódź